Witam
Przymierzam się do nabycia Passata jak w opisie. Jest to wersja z USA i najechane 58.000km.
Po sprawdzeniu na komp. wszystko gra i buczy, ale na 100% jest wybite całe przednie zawieszenie i nadaje się do wymiany. Jeżeli można to proszę o jakieś namiary dotyczące, gdzie można nabyć zestaw wahaczy....ale nie koniecznie w SERWISIE :-)
Pozdrawiam serdecznie
Globetrotter
[email protected]
skype: globe-trotter007
Ps. Poproszę też o wasze opinie o tym samochodzie. Chodzi mi o 3.6 4MOTION 280KM. Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam