Cześć,
od 3 tygodni jestem posiadaczem CC z 2012 roku 2.0d 177, z 6 biegową skrzynia DSG.
Gdy odpalam auto rano lub po pracy (generalnie jak jest zimne) wrzucając z P na D lub R czuć lekkie szarpnięcie (NIE PODCZAS RUSZANIA, TYLKO WRZUCANIA D LUB R! NA POSTOJU!)
Kiedy samochód się rozgrzeje już się to nie powtarza. Wiecie co to może być? Może to normalne? (Pierwsze auto ze skrzynia automatyczna)
dodam, ze samochód zmienia biegi płynnie, bez zastrzeżeń.
pozdrawiam.