Witajcie koledzy..
mi zapala się kontrolka EPC, kontrolka ESP i na komputerze pokładowym kontrolka jak tempomatu z wykrzyknikiem, dzieje się tak po dłuższym postoju samochodu (po nocy). Po krótkiej jeżdzie (i kilku zgaszeniach/włączeniach zapłonu) wszystko wraca do normy. Światła STOP działają.. Myślałem też, że to wina paliwa, ponieważ zaobserwowałem , że monit ten pojawia się po zatankowaniu samochodu do pełna. Dzisiaj właśnie podczas tankowania (VERVA98) dodałem środek STP. (wcześniej tankowałem V-Power Racing). Dodam również, że nigdy nie tankuję na "podejrzanych stacjach" , mam 2 w Krakowie i tankuję tylko na nich (Orlen na Daszyńskiego lub Shell na Kapelance) .
Czy mam wybrać się do serwisu?