diabelski66
-
Liczba zawartości
49 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O diabelski66
- Urodziny 05/18/1988
Informacje osobiste
-
Imię
Michał
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Żabice
Samochód
-
Silnik
B4 1.9 TDI 90KM (1Z)
-
Rok produkcji
1996
-
witam Jak w opisie, troche brakuje mi mocy w moim 90 konnym pasku i sie zastanawiam gdzie te koniki znaleźć. Jaki większy silnik moge do niego włożyć? Myślę że taki z 2.5tdi by juz starczył... ma ktos jakis pomysł czy moze jakimś innym "trickiem" dostarczyc mocy?
-
Czy wzmacniacz powinien się wyłączyć po wyłączeniu radia?
diabelski66 odpowiedział diabelski66 → na temat → Car audio
kolega oddawał auto do servisu bo myślał że cos innego mu ciągle aku rozładowuje, a tam stwierdzili ze to wzmak -
Czy wzmacniacz powinien się wyłączyć po wyłączeniu radia?
diabelski66 odpowiedział diabelski66 → na temat → Car audio
to jest signat rap1 znalazłem cos takiego na allegro, wygląda identycznie tylko ma 1000w http://www.allegro.pl/item935395368_wzmacniacz_signat_rap_1_olbrzymi.html -
Czy wzmacniacz powinien się wyłączyć po wyłączeniu radia?
diabelski66 odpowiedział diabelski66 → na temat → Car audio
śmieszne pieniądze, bo chce za niego 5 dych -
Kolega ma do sprzedania za śmieszne pieniądze wzmacniacz 1000w ale mówi ze jest jeden wałek bo niby on sie nie wyłącza razem z radiem. Tzn kontrolka sie nie świeci, ale ponoc mimo tego nadal pobiera jakiś prąd. I tu moje pytanie, czy to standart ze tak sie dzieje, czy moze są wzmacniacze które nie maja funkcji takiego wyłączenia? jak to wygląda? jeszcze nie bawiłem sie w tego typu sprawy, więc najpierw wole zapytac i mimo śmiesznych pieniedzy nie żałować tego ze po zakupie bedzie musiał rzucić go w kąt
-
Nie mogę odkręcić wahacza Przód (wymiana tuleji)
diabelski66 odpowiedział diabelski66 → na temat → Zawieszenie, układ kierowniczy
W sumie racja zaraz bede próbował dzieki za pomysł z tym spawaniem... juz dygam do auta ..... .... właśnie ojciec mnie zdemotywował, mówi zebym tego nie robił bo auto spale ;/ i tak sie własnie zastanawiam... -
Nie mogę odkręcić wahacza Przód (wymiana tuleji)
diabelski66 odpowiedział diabelski66 → na temat → Zawieszenie, układ kierowniczy
tylko ze u mnie łepek od sruby zaczyna sie pierniczyc ;/ -
Nie mogę odkręcić wahacza Przód (wymiana tuleji)
diabelski66 odpowiedział diabelski66 → na temat → Zawieszenie, układ kierowniczy
Wszystkiego co powyzej próbowałem lewo prawo stukanie ramienie nic nie idzie, tylko sie dzisiaj nawku***rwiałem i ręce poździerałem ;/ -
Witam. Zabrałem sie dzisiaj za wymiane tuleji wahacza, niestety nie moge go odkręcić, chodzi mi o tą srube, co trzyma tą część wahacza gdzie jest tuleja. z drugiej strony ciężko bo cieżko ale poszło, a z lewej trzyma. Połamałem dwa klucze + grzechotka wylałem na to z pół WD od wewnątrz auta wyciąłem mały otwór zeby moze z góry to odkręcic lub prysnąć WD ale tam i tak nie ma dojścia do sruby, jest na tym cos w rodzaju szczelnej tuleji i zakonserwowane. no w żaden sposób nie moge tego odkręcić a widze ze powoli śruba zaczyna sie zjeżdzać... moze jakimś kluczem pneumatycznym by to odkręcił? tylko takeigo nei mam ;/
-
B4 variant - jak zrobić otwieranie klapy przyciskiem ?
diabelski66 odpowiedział emcom → na temat → Elektryka, oświetlenie
Wymień zamek, bedzie taniej
