Witam,
Co może być przyczyną że DLA nie działa poprawnie, tzn nie wycina aut. Wycinało ale przestało. Reaguje na nadjeżdżajace auta jedynie wygaszając swiatła drogowe na mijania... Dawno nie jeździłem w nocy i zaskoczyło mnie bardzo, bo przyzwyczajony byłem do jazdy z DLA.
U mnie też tak mam ake nie przeszkadza mi to jakoś szczególnie