no dobra ale kiedyś miałem podobny problem tylko ze mi się kierunkowskazy "wieszały" i winny był ten przycisk od świateł awaryjnych w srodku samochodu. Dodam że kierunkowskazy migają szybko ale jak włacze awaryjki tzw t migają normalnie. Wiem że od poprawnego dziaąlnia kierunkowskazów jest własnie ten włacznik od awaryjnych w środku. Może ktos ma inny pomysl