Rozumiem, że moja wersja to Discovery Media prawda? Czy jest możliwość zgrania aktualizacji map przez pendrive? Karta SD w moim modelu prawdopodobnie utknęła w czytniku i nie można jej wyciągnąć. Wejście USB mam wyłącznie w podłokietniku, robiłem wczoraj próbę aktualizacji jednak nie wykrywało mi map na pendrive, może ktoś coś podpowiedzieć? Dzięki