Witam,
Ostatnio podczas jazdy zauważyłem że coś mi buczy w samochodzie. Dzisiaj po dokładnych oględzinach mogę stwierdzić że jest to związane z klimatyzacją. Problem pojawia się w momencie kiedy samochód jest rozgrzany (najczęściej po około 10 km) . Kiedy mam włączoną klimatyzację od strony kierowcy słychać buczenie. Jest ono również słyszalne z zewnątrz samochodu. Pojawia się podczas jazdy niezależnie od prędkości jak również na postoju. Buczenie pojawia się trwa chwilę następnie znika po chwili ponownie powraca. Jak wyłączę klimę nastej cisza.
Czy kogoś z was dotknął taki problem ?
Poniżej wrzucam link do filmiku obrazujący problem.
https://drive.google.com/file/d/1GFJdyg45nUm6tK77zh2N7Dc4KHwn4RAa/view