Jump to content

tepe

 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Samochód

 • Generacja
  B6
 • Silnik
  B6 2.0 TDI-CR 110KM (CBDC)BM
 • Rok produkcji
  2009

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za informacje Mogę to przetestować podczepiając pod 12 V ? Czy jest szansa ze coś popalę jeżeli to nie grzanie ? Jak grzanie to podpowiesz pod co to podczepić ? Z tego co orientuje się to muszę panel tylnej wentylacji załatwić z pokrętłami.
 2. Jestem po wymianie foteli w B6 na komplet skóry wentylowanej z B7, w przodzie wszystko poszło gładko i działa poprawnie (regulacja, grzanie, wentylacja) Zastanawiają mnie tylko wolne wtyczki które zostały niezagospodarowane w tylnej kanapie: SIEDZISKO OPARCIE Siedzisko podejrzewałem że służy tylko do weryfikacji zajętości, ale po co aż 4 żył w wtyczce każdego oparcia ? Jest szansa że mam tam / grzanie lub wentylacje ?
 3. Kupiłem do mojego B6 kombi zestaw boczków z B7, jakie było moje zaskoczenie gdy po zakupie podczas czyszczenia całości wypatrzyłem ledy w aluminiowych dekorach. Z dekorów wystaje tylko wtyczka: podpowiedzcie proszę co zrobić aby to uruchomić. Jaki nr wtyku kupić w ASO i jaką wiązkę. Dodatkowo boczki mają na dole podświetlenie. U mnie w B6 mam zwykłe odblaski. Czy jest możliwość aby to przy okazji podczepić ? Zdjęcie wtyczki poniżej. UPDATE, właśnie doczytałem że to podświetlenie na dole w boczkach też wchodzi w skład pakietu ambient. Czy ktoś ma schemat podłączenia? Listwy łączy się najpierw z tymi lampkami na dole i dopiero potem do zasilania od przycisków do szyb ? Jest do tego gotowa wiązka którą można kupić ? Czy trzeba to poskładać ? UPDATE2: udało mi się podglądnąć oryginalną wiązkę od ambient'a : - wtyk męski do paska led: 4B0 972 623 - wtyk męski do dolnego podświetlenia drzwi: 3B0 972 702 Potrzebuje zorganizować jedno gniazdo które podświetla pasek LED (znaczone pierwszym zdjęciu czerwoną ramką. Podpowiedzcie proszę gdzie tego szukać.
 4. Zapomniałem wrócić do Was z wykresem po korektach, co właśnie nadrabiam . Poprawki oczywiście wprowadzone parę dni po zgłoszeniu uwag do Tunera. Dodatkowo po paru miesiącach wrzuciłem jeszcze jednomas wraz z sprzęgłem do golfa G60 i tak jeżdżę do dzisiaj.
 5. kenczorf, golden87 - dzięki za informacje. Napisze do tunera i postaram umówić się na korektę. Na coś jeszcze zwrócić uwagę ?
 6. Odebrałem dzisiaj passata po programie. Dajcie znać co sądzicie. Wykres ori to czysty soft bez akcji serwisowej.
 7. Walczę od paru dni z podłączeniem BT w moim nowym nabytku: B6 2009 wersja Comfortline doposażona w pakiet business (zakładam że to jest związane z telefonem i BT) Dodatkowe info: - pod siedzeniem pasażera: 1K8 035 730 C - zegary białe - kierownica guziki okrągłe 8szt. - "uchwyt na telefon" wbudowany w deske Zarówno na zapłonie, jak i na uruchomionym silniku nie jestem w stanie wyszukać żadnego urządzenia do podłączenia. Jak zmieniam ustawienia na kierownicy to nie mam menu telefon. Czy potrzebuje ten adapter do uchwytu żeby to sparować? Update: Jestem po kilku kolejnych testach (może się to komuś przyda w przyszłości): - naciskanie kilkukrotne guzika słuchawki w celu wymuszenia parowania bez adaptera nie działa (tak jak to wyczytałem na forum) - kupiłem adapter do Noki Asha 300: 3C0 051 435 BN i parowanie ruszyło od razu. Tylko niestety po wyciągnięciu adaptera i uruchomieniu zapłonu telefon nie chce się już podłączyć. Więc konieczna jest ciągła jazda z adapterem aby używać BT (w przeciwieństwie do tego co można wyczytać w internecie) Sam adapter jest brzydki i pomimo niskiej ceny zakupu (70 zł) rozważam jednak zakup tego droższego bez wyświetlacza (~ 300 zł) lub z wyświetlaczem (~400 zł)
×
×
 • Create New...

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy