Czesc.
Opisze problem od poczatku.
1. Auto alarm. Przy otwieraniu drzwi (nie zawsze) z pilota zalacza sie alarm ( zaczyba wyc gdy nawet nie otworze drzwi. Przy przycisnieciu przycisku) i moge otwierac zamykac i tak w kolko i zero reakcji na wylaczenie alarmu ale centralka dziala. Dopiero po jakims czasie wylaczy sie zapika 7 razy jak by sie zakodowal. Zaznacze ze baterie sa slabe.
2. Podawietlenie od spodu drzwi kierowcy raz dziala raz nie.
3. Podswietlenie z przodu w podsufitce na ustawieniu na otwieranie drzwi swieci na stale.
4. Kierunkowskazy nie nie migaja tylko swieca na stale.
5. Czy ktos ma wykaz wszystkich zarowek w passacie 1.9 TDI 110km 2000r wszystkich lacznie z tymi w drzwiach itp