Można temat zamknąć, decyzja podjęta, szkoda zgłoszona z AC.
Tak na szybko w Wawie robocizna 700-900PLN, plus drzwi..jak znajdę prawe do sedana to też ok 1000 jak nie więcej.
Od 10 lat nie miałem szkody z AC, poprzednia to kradzież..
Mam w AC naprawę w ASO, ja nie mam czasu na wycieczki po blacharzach i szrotach.
Dzięki wszystkim za sugestie.