Dzisiaj właśnie zrobiłem u siebie podświetlenie. Zrobiłem wszystko jak instrukcja kolegi działa wielkie dzieki jak wstawić, że to bardzo pomocny link.
Ps. jak nie idzie wyciągnać ręcznie pokrętła można to zrobić za pomoca kombinerek ale pokrętło trzeba złapać przez coś miękkiego aby go nie podrapać .