Dziękuję za zainteresowanie. Oczyściłem wtrysk i w związku z tym nasunęło mi się pytanie. Proszę o podpowiedź, czy ten żebrowany, czarny element, do którego podpięta jest szybkozłączka ma być ruchomy czy przymocowany na "sztywno"? W moim jest lekki luz. Mówię tu o luzie mocowania z korpusem, a nie z szybkozłączką.
Dodatkowa sprawa, czy po wymianie tego wtrysku konieczna będzie adaptacja?