Skocz do zawartości

maren

  • Liczba zawartości

    2
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O maren

  • Urodziny 02/27/1967

Informacje osobiste

  • Imię
    Marek
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    warszawa

Samochód

  • Silnik
    B5(3B) 1.9 TDI 110KM (AFN)
  • Rok produkcji
    1998
  1. Z tego co mi powiedziano to u mnie na podświetleniu są diody
  2. Witam wszystkich.Od dwóch tygodni jestem posiadaczem passata.Temat, który mnie drażni to podświetlenie zegarów(niebieskie), np. wyświetlacz km świeci pół jaśniej druga połowa ciemniej(i nie wiem czy to nie jest poświata),wyświetlacz skrzyni tak samo a wyświetlacz kompa tylko poświata.Zegary zew. strona pełnia , wew. strona j.w. Jasno (tak mi się wydaje)świecą wskażniki temp. i paliwa.Reszta podświetlenia sprawna.Bardzo proszę o pomoc , sugestje od czego zacząć,do kogo się udać z tym problemem.Z góry serdeczne dzięki
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności