Witam wszystkich.Od dwóch tygodni jestem posiadaczem passata.Temat, który mnie drażni to podświetlenie zegarów(niebieskie), np. wyświetlacz km świeci pół jaśniej druga połowa ciemniej(i nie wiem czy to nie jest poświata),wyświetlacz skrzyni tak samo a wyświetlacz kompa tylko poświata.Zegary zew. strona pełnia , wew. strona j.w. Jasno (tak mi się wydaje)świecą wskażniki temp. i paliwa.Reszta podświetlenia sprawna.Bardzo proszę o pomoc , sugestje od czego zacząć,do kogo się udać z tym problemem.Z góry serdeczne dzięki