Jestem posiadaczem B7 i mam problem z szyberdachem Panorama ,bardzo często zacina się i nie domyka . Po wizycie w serwisie i przesmarowaniu wszystkiego wraca do normy na krótki czas. Obsługa serwisu nie chce podać mi sposobu awaryjnego zamykania uchylonego dachu. Za każdą wizytę kasują mnie 150 zł. Wiem ,że w silniczku szyberdachu powinno być gniazdo ,które umożliwia zamknięcie (imbus kwadrat ) Niestety po demontażu lampek przy lusterku i dojściu do silniczka za żadne skarby nie mogę tego znaleźć są tylko śruby mocujące silniczek. Czy ktoś z forumowiczów mógłby pomóc mi w lokalizacji awaryjnego domykania dachu lub innego sposobu na zamknięcie tego k.......Jeżeli to możliwe prosiłbym o fotkę ze wskazaniem właściwego gniazda.