Witam potrzebuje pomocy mam Golf 4 z Canem i ESP, ale nie mam w nim tempomatu manetki FIS licznika fis i kierownicy multifunkcyjnej, chciałbym to zamontować.
A teraz moje pytanie czy ktoś by mi pomógł z Warszawy ? mogę nawet zapłacić za pomoc.
Sam pewnie bym z bólami ogarnął ale się boje żeby coś nie zepsuć wolał bym żeby ktoś mi pomógł kto już to robił mi ma doświadczenie.
To co mam myślę że to wszystko, licznik jest full fis wersja angielska.
jeśli ktoś może mi pomóc pokazać będę bardzo wdzięczny.