wracając do wyżej poruszonego tematu, chlopaki ktorzy zajmują się chipowaniem powiedzieli mi,że udzielaja 24 m-cznej gwarancji która stanowi,że jeżeli zostanie uszkodzona turbina lub jakieś podzespoły silnika , spowodowane złym zaaplikowaniem chipa, to warsztat instalujący go ponosi za to odpowiedzialność ...
sam nie wiem co o tym mysleć dlatego rzuciłem ten wątek na forum.
może ktoś o nich coś słyszał ???