Olej jak jest gorący wszystko jest ok , na wzniesieniu pod górkę nie jedzie z górki się nie stacza .Podpinany pod komputer brak błędów . przy ciep;łym oleju włącza , redukuje , wszystko ok ! tylko rano nie ok !
obroty często pływają , szczególnie rano raz 2000 za chwilę 800 i tak co chwila . zgaszę silnik lub pszygazuje to wracają na 1000 -1100.