-
Liczba zawartości
73 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez MariuszBie
-
Nasze pogawędki na każdy temat
MariuszBie odpowiedział Łysy → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
zdjęcie z telefonu, więc jakoś słaba ale na powiększeniu widać, strasznie zniszczona. Ja też sam naklejałem i jest git. Po za tym jego chyba jest od wewnątrz na szybie to tym bardziej powinna być cała. No nic jego sprawa. Ale mimo to pozdrawiam kolegę na głównym. ___________________________________________________________________________ ___________________________________________________________________________ A jeszcze zapytam czy nasza grupa bojkotuje ten tema, bo może nie wiem o czymś? http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=6231 Bo chciałem zapytać dlaczego tak znane nicki jeszcze się nie zarejestrowały że tak powiem. 29. Łysy - brak posta 30. Marcin2280 - brak posta 31. Duży - brak posta 32. Mr. X - brak posta 33. Weso - brak posta 34. dominb - brak posta 35. Gładki - brak posta 36. Siwy86 - brak posta 37. maveric0 - brak posta 38. Bonusik29 - brak posta 39. grzyb - brak posta -
Nasze pogawędki na każdy temat
MariuszBie odpowiedział Łysy → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
Panowie mam pytanie przed zamieszczeniem na ogólnym, czy to ktoś od nas, bo po stanie naszego znaku rozpoznawczego (strasznie zniszczony) z prawej strony to śmiem twierdzić, że to pozostałość po poprzednim właścicielu. Uszczelony w niedzielę w Galaxy. Nie podchodziłem bo stwierdziłem że to nowy właściciel, a resztki nalepki zostało po poprzednim właścicielu, więc tylko wymiana wzrokowa była ale słośce świeciło i prawie gościa nie widziałem. -
Nasze pogawędki na każdy temat
MariuszBie odpowiedział Łysy → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
Witam, witam i o zdrowie pytam. Panowie gdzie w szczecinie dostanę części do passata b5, tylko na Mierzynie czy Stobnie mają, ale całe części, a ja potrzebuję prawą przednią lampę z rozbitym szkłem. Potrzebuje resztę, czyli tylna część lampy. Wiecie może gdzie trzymaja takie rozbitki. -
Nasze pogawędki na każdy temat
MariuszBie odpowiedział Łysy → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
nie nasza klasa, ale może warto sie wybrac i popatrzeć, tym bardziej, że ma nie padać http://bajapoland.eu/ -
Nasze pogawędki na każdy temat
MariuszBie odpowiedział Łysy → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
nie wnikałem, bo tak jak mówiłem sprawdzał to kolega kolegi i mówił że nic poważnego nie było robione sama drobnica, pewnie jak to niemiec auto na gwarancji to jedzie z byle pierdołą -
Nasze pogawędki na każdy temat
MariuszBie odpowiedział Łysy → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
ja płaciłem za 1 auto!!!! :hehe oczywiście żartuję, 10 $ dałbym jak bym kupował dla siebie, albo zajmował się zawodowo sprowadzaniem aut. Kolega kolegi pracuje w salonie skody i poprosiłem go żeby poprosił jego o sprawdzenie. -
Nasze pogawędki na każdy temat
MariuszBie odpowiedział Łysy → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
Zapłaciłem te 10 $ za sprawdzenie 1 auta !!! -
Nasze pogawędki na każdy temat
MariuszBie odpowiedział Łysy → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
VW Passat rok produkcji - XI 2006 r. przebieg w VI 2010 - 163 000 km silnik - BMR kolor - niebieski - grafit 53 wizyty serwisowe, większość pierdoły nic pważnego wymiana kluczyka czyszczone pompowtryskiwacze wymiana rozrządu - XI 2009 r. przy 140 000 km -
1. MariuszBie 2. Zachodniopomorskie (Szczecin) 3. Wlepa na tylnej klapie (wersja z czarnymi blamówkami na jasny kolor lakieru) 4.
-
Nasze pogawędki na każdy temat
MariuszBie odpowiedział Łysy → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
Przeszukałem forum i te odpowiedzi które znalazłem nie pomogły. Mam pytanie może u nas są lepsi fachowcy. Silnik 2.0 TDI 140 KM - po wymianie przepustnicy ciężko odpala na ciepłym silniku. -
[/url] Uploaded with ImageShack.us
-
Nasze pogawędki na każdy temat
MariuszBie odpowiedział Łysy → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
eee zejnowski taki to ja mam w robocie, nawet dwa ooo: Taki: Uploaded with ImageShack.us i taki: Uploaded with ImageShack.us :manga -
Nasze pogawędki na każdy temat
MariuszBie odpowiedział Łysy → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
zejnowski, a możesz wstawić jakieś zdjęcia polarów, jak to wygląda i jakie kolory, rozmiary, albo linka wstaw jak już gdzieś coś takiego jest na forum, bo nie mogę znaleźć. -
Nasze pogawędki na każdy temat
MariuszBie odpowiedział Łysy → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
Przed podjęciem ostatecznej decyzji napisz do mnie na PW albo lepiej sms bo jestem jeszcze do 18.07 na urlopie i na neta wchodze sporadycznie. tel. masz na PW -
Witam Szkoda, ale 17 muszę wracać do siebie, bo żona 18.07 ma pracę. Może następnym razem? Pozdrawiam i udanej zabawy.
-
Nasze pogawędki na każdy temat
MariuszBie odpowiedział Łysy → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
a dlaczego nie można zadawać takich pytań publicznie???? przecież ja nikomu nie grorzę, bez przesady. Dobra jakoś sobie poradzę. -
Nasze pogawędki na każdy temat
MariuszBie odpowiedział Łysy → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
Panowie czy może mi ktoś pomóc, może ktoś ma jakieś dojścia, chodzi o ustalenie właściciela nr telefonu, nie będę go mordował i ścigał, ale chce wiedzieć kto to jest żeby go dyskretnie zniechęcić do dzwonienia. Będę potrzebował tylko imię i nazwisko albo chociaż nazwisko, wiem że nie można podawać takich informacji (ochrona danych osobowych) dlatego chociaz nazwisko żeby zobaczyć czy znam tą osobę, a nie chcę się bawić w jakieś oddzwanianie i podawanie że coś wygrał i tego typu zagrywki nie chce żeby ta osoba się dowiedziała, że wiem, że to ona, przynajmniej na razie. Jak ktos moze pomóc to proszę o PW. Nr zaczyna się 669 co w dzisiejszych czasach nie znaczy że jest z PLUSA. -
Nasze pogawędki na każdy temat
MariuszBie odpowiedział Łysy → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
Ja, ja, musiałem coś załatwić w godzinach pracy i dlatego samochodem jechałem, normalnie na piechotkę. pozdrawiam Witek-b5 -
Nasze pogawędki na każdy temat
MariuszBie odpowiedział Łysy → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
może i FSD to kolega mi podał, bo ja nie zdążyłem zobaczyc bo skręcałem. Mimo to pozdrawiam -
Nasze pogawędki na każdy temat
MariuszBie odpowiedział Łysy → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
A ja tylko dziękuję koledze, który mnie wczoraj (tz. niedziela) około 12.00 pozdrowił klaksonem na słonecznym, to był oliwkowy passacik kombi rej. chyba ZSD ..... -
Nasze pogawędki na każdy temat
MariuszBie odpowiedział Łysy → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
W moim przypadku to był włącznik świateł stopu, też mi się raz dwa razy na miesiąc zapalało ESP i ABS, później przygrzałem włącznik stopu w korkach 2,5 godz w Warszawie i straciłem wogóle swiatła stopu i zapaliły się właśnie ESP i ABS, po wymianie włacznika jest OK. -
Nasze pogawędki na każdy temat
MariuszBie odpowiedział Łysy → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
Jericho napisał: A skąd wiesz że ja nie zostane tam gdzie jestem? :marecek -
Nasze pogawędki na każdy temat
MariuszBie odpowiedział Łysy → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
Z1 KAMYK, pracuje u mnie w firmie JW 1749 na Wojska Polskiego. Osobiście nie znam kierowcy tego auta, widzę auto na parkingu. -
są sposoby ruch.... bez dupy ruszania.
-
Nasze pogawędki na każdy temat
MariuszBie odpowiedział Łysy → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
Dzięki powinno działać hehe DZIAŁA
