witam potrzebuje informacji jak olej mogę zalać do skrzyni automatycznej 6-cio stopniowej w Passacie 2.0 TFSI. bo w serwisie zaproponowali mi olej który kosztuje 100zł za litr. czy są jakieś zamienniki i czy ten olej który kosztuje 100zł nie leje się do DSG a ja chyba mam tip-tronica. moje oznaczenia skrzyni to JUD 09G a olej który jest zalecany to G055025