Moi drodzy brak oświetlenia spowodowany zawarciem podczas wymiany żarówki bezpieczniki całe modol sprawdzony i w nim wszystko ok wg. Elektryka więc moje pytanie co dalej na kompie informacja brak masy małe diody czerwone na środkowym panelu świecą po włączeniu świateł całą reszta nie działa ktoś coś dziękuję z gory ?