ma przejechane 110 tys. na 100 %,
znajomy mi napisał : Najpierw sprawdził bym, po odkręceniu korka wlewu oleju w pokrywie rozrządu czy dźwięk się nasila - w ten sposób wykluczył bym w 100% klawiaturę...... bo nie brzmi to jak uszkodzony rozrząd. Obstawiam uszkodzony napinacz paska klimatyzacji, lub uszkodzone kółko wolnobieżące na alternatorze. Spróbuj popatrzeć na pasek napędu klimy lub alternatora. Jak mocno podskakuje to na 100% coś tam puka na kółkach. Czasem rozlatuje się koło dwu masowe na wale głównym napędu tych właśnie pasków i będzie tak pukać. Zwróć uwagę, że pukanie nie nasila się względem rosnących obrotów proporcjonalnie, więc musi to być coś na paskach.....
jednak mogę się mylić........