Cin
-
Liczba zawartości
10 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O Cin
- Urodziny 09/24/1984
Informacje osobiste
-
Imię
Marcin
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Wrocław
Samochód
-
Generacja
Nie passat
-
Silnik
B5(3B) 1.9 TDI 110KM (AFN)
-
Rok produkcji
1998
-
VIN decoder (wyłącznie VW, Audi, Seat, Skoda) - bez historii i przebiegów
Cin odpowiedział netadmin_47 → na temat → Dokumentacje, opisy
Witam Proszę o pomoc w rozkodowaniu VIN VW bora WVWZZZ1JZ3D017530 Pozdrawiam -
VIN decoder (wyłącznie VW, Audi, Seat, Skoda) - bez historii i przebiegów
Cin odpowiedział netadmin_47 → na temat → Dokumentacje, opisy
Jest poprawny tylko ze to VIn audi A4. WAUZZZ8DZYA049790 Sprawdzałem w różnych vin dekoderach i w każdym działa. -
VIN decoder (wyłącznie VW, Audi, Seat, Skoda) - bez historii i przebiegów
Cin odpowiedział netadmin_47 → na temat → Dokumentacje, opisy
Witam prosze o wyposażanie takiego autka Wauzzz8dzya049790 Pozdrawiam -
Witam kupiłem taka sama pompę abs z tym samy sterownikiem i teraz mam pytanie czy moge wymienic sam sterownik poniewaz odpowietrzanie hamulców itp to troche zabawy a nie mam kanału itp.
-
Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"
Cin odpowiedział paput → na temat → Dolnośląskie Dyskusje
Witam jak by ktos był na tyle miły i za kilka piwek użyczył kanał. Problem jest następujący musze w passacie automacie dolać olej. Ponieważ przy wymienianie rozrządu wyciekło z 300ml i trochę gorzej skrzynia chodzi. Pozdrawiam -
[B5] Problem z usunięciem błedu czujnika g38 automat
Cin odpowiedział Cin → na temat → Diagnostyka VAG
A czy uszkodzona pompa abs moze miec wpływ na komunikacje ze sterownikiem skrzyni biegów?? -
Witam mam problem w passacie 1,9 tdi ponieważ skrzynia jest w trybie awaryjnym. Mam bład czujnika g38 wymieniłem na nowy lecz nadal to samo. komputer jest suchutki nic tam sie nie dzieje. Problem jest taki ze nie moge usunąć tego błedu. Co moze być tym spowodowane?? Jak wchodze w skrzynie to bardzo długo sie z nia łaczy i nie ma zadnych oznaczeń są same 0000 Pozdrawiam
-
Witam jaka blokade polecanie DIPOL Clasic czy Premium. Jedna z wyciaganym trzpieniem druga nie ceny podobne. Chodzi mi o lepsze zabezpieczenie nie koniecznie o funkcjonalność. Oprócz blokady jest alarm fabryczny i kilka suprajsów .Pozdrawiam
