Skocz do zawartości

Cin

  • Liczba zawartości

    10
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O Cin

  • Urodziny 09/24/1984

Informacje osobiste

  • Imię
    Marcin
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Wrocław

Samochód

  • Generacja
    Nie passat
  • Silnik
    B5(3B) 1.9 TDI 110KM (AFN)
  • Rok produkcji
    1998
  1. Witam Proszę o pomoc w rozkodowaniu VIN VW bora WVWZZZ1JZ3D017530 Pozdrawiam
  2. Jest poprawny tylko ze to VIn audi A4. WAUZZZ8DZYA049790 Sprawdzałem w różnych vin dekoderach i w każdym działa.
  3. Witam prosze o wyposażanie takiego autka Wauzzz8dzya049790 Pozdrawiam
  4. Witam kupiłem taka sama pompę abs z tym samy sterownikiem i teraz mam pytanie czy moge wymienic sam sterownik poniewaz odpowietrzanie hamulców itp to troche zabawy a nie mam kanału itp.
  5. Witam jak by ktos był na tyle miły i za kilka piwek użyczył kanał. Problem jest następujący musze w passacie automacie dolać olej. Ponieważ przy wymienianie rozrządu wyciekło z 300ml i trochę gorzej skrzynia chodzi. Pozdrawiam
  6. To ja wiem chodziło mi o który duzy czy mały idzie do mojego auta??
  7. A czy uszkodzona pompa abs moze miec wpływ na komunikacje ze sterownikiem skrzyni biegów??
  8. Witam mam problem w passacie 1,9 tdi ponieważ skrzynia jest w trybie awaryjnym. Mam bład czujnika g38 wymieniłem na nowy lecz nadal to samo. komputer jest suchutki nic tam sie nie dzieje. Problem jest taki ze nie moge usunąć tego błedu. Co moze być tym spowodowane?? Jak wchodze w skrzynie to bardzo długo sie z nia łaczy i nie ma zadnych oznaczeń są same 0000 Pozdrawiam
  9. Witam jaka blokade polecanie DIPOL Clasic czy Premium. Jedna z wyciaganym trzpieniem druga nie ceny podobne. Chodzi mi o lepsze zabezpieczenie nie koniecznie o funkcjonalność. Oprócz blokady jest alarm fabryczny i kilka suprajsów .Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności