Ja mam siódemkę już miesiąc. Bez zastrzeżeń
Natomiast pytanie z innej beczki....
Mam navi VW NAVIGATION MCD. (taka jak na załączonym linku: http://photos04.allegroimg.pl/photos/400x300/802/80/95/802809578)
Potrzebuje mapy do tej nawigacji. Zarejestrowałem się jakiś czas temu na tej stronce, ale dopiero od niedawna przeglądam te forum i nie jestem jeszcze ogarnięty. Jeżeli możecie to napiszcie coś mi na ten temat