Skocz do zawartości

mmaarriiaannn

  • Liczba zawartości

    2
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O mmaarriiaannn

  • Urodziny 02/05/1992

Informacje osobiste

  • Imię
    Mariusz
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Trzebiatów

Samochód

  • Silnik
    B5(3BG) 1.9TDI-PD 131KM (AVF)
  • Rok produkcji
    2003
  1. Ja mam siódemkę już miesiąc. Bez zastrzeżeń Natomiast pytanie z innej beczki.... Mam navi VW NAVIGATION MCD. (taka jak na załączonym linku: http://photos04.allegroimg.pl/photos/400x300/802/80/95/802809578) Potrzebuje mapy do tej nawigacji. Zarejestrowałem się jakiś czas temu na tej stronce, ale dopiero od niedawna przeglądam te forum i nie jestem jeszcze ogarnięty. Jeżeli możecie to napiszcie coś mi na ten temat
  2. Witam. Niedawno zakupiłem vw passata b5 FL z 2003 r. Mam w nim małą nawigację z wgranym niemieckim oprogramowaniem Blaupunkta. Chciałbym aby ktoś mi pomógł ze ściągnięciem Polskiej mapy oraz lektora. Z góry dziękuję... Jestem tutaj nowy więc proszę o pomoc.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności