Witam serdecznie.
Mam pewien problem ze skrzynią w moim b6. jeżeli jeżdżę spokojnie jest wszystko ok., lecz w momencie gdy chcę szybciej zmienić biegi są problemy z włączeniem 2 i 4. Biegi te wchodzą bez problemu jeżeli odczekam około 1 sekundę. pozostałe biegi wchodzą bez zarzutu. Czy ktoś miał podobny problem i jak go rozwiązać.