Witam wszystkich, jestem tutaj nowy i pierwszy raz.
Podepnę się pod temat-mianowicie chcę usunąć raz na zawsze relingi dachowe bo mi się one nie podobają i nie mam zamiaru z nich korzystać.
Dziś już za późno bo ciemno ale mogę wstawić jutro zdjęcia-w moim przypadku relingi nie są zamontowane w "korytkach" tylko obok nich.
Jeszcze się do nich nie dobierałem.
Zatem moje pytania:
1.czy w takim przypadku muszę zdejmować podsufitkę?
2.czy są jakieś oryginalne zaślepki?nie chcę nic rzeźbić i bawić się ze szpachlą.
Mój przedmówca wysłał link:
http://images44.fotosik.pl/284/aba83d36bbf550f0med.jpg (http://www.fotosik.pl/)
widzę na jednym ze zdjęć,że ktoś w dziury po relingach wkręcił na równo z dachem wkręty.
Czy ktoś już z Was zdjął relingi i profesjonalnie zaślepił dziury po nich (bez użycia szpachli,silikonu i innych tego typu)?
pozdrawiam