Skocz do zawartości

olszowy

  • Liczba zawartości

    1
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O olszowy

  • Urodziny 10/31/1983

Informacje osobiste

  • Imię
    Rafał
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    śląskie

Samochód

  • Silnik
    B5(3B) 1.8 20V 125KM (ADR)
  • Rok produkcji
    1998
  1. Witam wszystkich, jestem tutaj nowy i pierwszy raz. Podepnę się pod temat-mianowicie chcę usunąć raz na zawsze relingi dachowe bo mi się one nie podobają i nie mam zamiaru z nich korzystać. Dziś już za późno bo ciemno ale mogę wstawić jutro zdjęcia-w moim przypadku relingi nie są zamontowane w "korytkach" tylko obok nich. Jeszcze się do nich nie dobierałem. Zatem moje pytania: 1.czy w takim przypadku muszę zdejmować podsufitkę? 2.czy są jakieś oryginalne zaślepki?nie chcę nic rzeźbić i bawić się ze szpachlą. Mój przedmówca wysłał link: http://images44.fotosik.pl/284/aba83d36bbf550f0med.jpg (http://www.fotosik.pl/) widzę na jednym ze zdjęć,że ktoś w dziury po relingach wkręcił na równo z dachem wkręty. Czy ktoś już z Was zdjął relingi i profesjonalnie zaślepił dziury po nich (bez użycia szpachli,silikonu i innych tego typu)? pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności