niger_psq
-
Liczba zawartości
5 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O niger_psq
- Urodziny 07/09/1986
Informacje osobiste
-
Imię
Tomek
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Doruchów
Samochód
-
Silnik
B5(3BG) 1.8 T 150KM (AWT)
-
Rok produkcji
2004
-
wymiania / demontaż katalizatora 1.8T
niger_psq odpowiedział robert-o → na temat → Układ paliwowy, wydechowy
I to jest jakiś konkret. Inny w sensie głośniejszy tak? Myślałem o czymś takim z asortymentu LORBI Końcowy z taką końcówką to koszt około 300 - 400 zł, więc cena przystępna. Ktoś coś podobnego testował? -
wymiania / demontaż katalizatora 1.8T
niger_psq odpowiedział robert-o → na temat → Układ paliwowy, wydechowy
DP i reszta wydechu ori? -
Przeciwmgielne jako światła dzienne???
niger_psq odpowiedział lukaszpiast → na temat → Elektryka, oświetlenie
Mam ksenon i LED na tyle i nie chcę żeby świecił także w dzień. -
Przeciwmgielne jako światła dzienne???
niger_psq odpowiedział lukaszpiast → na temat → Elektryka, oświetlenie
U mnie wygląda to tak, że dołożyłem przekaźnik przy bezpiecznikach za włącznikiem świateł (wszystkie potrzebne kable pod ręką) i działa to tak, że po włączeniu zapłonu zapalają się halogeny, po włączeniu postojów/mijania halogeny gasną i działają jak zwykłe przeciwmgielne (można je normalnie włączyć podczas złych warunków). LEDy testowałem i stwierdzam, że przy soczewkach się nie sprawdzają. W dzień prawie ich nie widać. Chyba że ktoś chce ryzykować inwestycję w jakieś po 50zł sztuka LEDy. Ja nie chciałem wstawiłem zwykłe H3, tylko barwy białej. Efekt zadowalający i widoczność w normie. Prawnie wygląda to tak, że na przeglądzie nikt nie zwraca na to uwagi, a w razie gdyby ktoś się upierał to odpinam jedną nóżkę z dodatkowego bezpiecznika i "dzienne" nie działają. Co do kontroli policji, to powiedziałem, że w takiej wersji kupiłem i przeszło (na plus tej wersji przemawia to, że funkcjonalność halogenów nie ginie ) -
wymiania / demontaż katalizatora 1.8T
niger_psq odpowiedział robert-o → na temat → Układ paliwowy, wydechowy
Witam. Odgrzeję trochę temat o wątek, który nie był poruszony. Siedzi u mnie 1.8t AWT, zawirusowany pół roku temu. Auto strojone na gazie. Jako kolejny etap modzenia wybrałem wywalenie kata i wstawienie downpipe'a druga sonda wyłączona w sofcie przy okazji virusa). I tu w wątpliwości wpędził mnie sąsiad mechanik. Twierdzi, że kat chroni mój ori wydech dopalając resztki gazu. Podobnież spotkał się z sytuacjami, gdzie ludziom po wycięciu kata dosłownie rozsadzało puchy wydechów przy detonacji niedopalonego gazu. Czy ktoś się z tym spotkał? A może ktoś jeździ z dp na LPG i ori wydechem? Czy musi być w takiej sytuacji pełny przelot? I przy okazji drugi temat: czy będzie dużo głośniej jak dam sam tłumik środkowy przelotowy a końcowy ori, a jak to będzie przy pełnym przelocie? Dojeżdżam codziennie 50 km do pracy a po drodze odwożę dzieci do przedszkola i nie chcę żeby nam głowy rozsadziło od hałasu
