Witam,
Wczoraj spotkała mnie dziwna sytuacja z moim RNS510. Mianowicie radio się włącza reaguje na przyciski nawet wczytuje mapę, lecz nie wczytuje muzyki z hdd oraz karty SD a także nie gra same radio. Powróciło samoistnie do menu w jezyku niemieckim, próby zmiany jezyka zawieszają radio. Reset również nie pomógł. Co mogło się stać ?? Czy padł dysk ?? Czy może flash ??