A ja dzisiaj zaślepiłem EGR AVB 101km. Po jeżdzie próbnej nie odczuwam żadnej różnicy, wkreca sie ładnie w każdym zakresie obrotów. Nie pojawił sie żaden błąd w kompie. Przynajmniej już nie leci żden syf do silnika . Mam nadzieje że dalej będzie git.