Skocz do zawartości

Piotrnal

  • Liczba zawartości

    2
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O Piotrnal

  • Urodziny 07/14/1994

Informacje osobiste

  • Imię
    Piotr
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Michałowo

Samochód

  • Silnik
    B5(3BG) 1.9 TDI-PD 131KM (AWX)
  • Rok produkcji
    2000
  1. Witam, Mam nietypowy problem z Passatem B5 1998r 110 KM, Na zimnym silniku przy około 2000 obr zaczyna szarpać, po rozgrzaniu szarpanie pojawia się przy około 3000 obr. Da radę kręcić tylko do 4500 obr w miarę ładnie przyspieszając a w okolicy tych obrotów od razu przestaje przyspieszać. Po puszczeniu gazu na 3 sek i wciśnięciu ponownie znów jest dynamiczny na i rozpędza się prawie do 5000 obr i znów stop i tak w kółko. Na biegu jałowym po wciśnięciu pedału w "podłogę" obroty idą do 4500 obr i zachowuje się jak benzyniak przy odcinie, po lekkim odpuszczeniu gazu do 3000 obr i wciśnięciu ponownie obroty chodzą w pełnym zakresie. Komputer nie wchodzi w tryb awaryjny. Komputer nic nie wykazał. Co to może być ? ;D P.S. Nie wiem czy to ma związek ze sobą ale to się stało w podobnym czasie co rozszczelnienie się przewodu od IC w wyniku uderzenia o krawężnik podczas zjeżdżania. Przewody w IC już są szczelne.
  2. Odświeżę temat. Po zrobieniu przewodów żeby nie wypadały pojawił się gorszy problem. Przy dużym obciążeniu (140km/h, na przyspieszeniu) zerwała się dolną pokrywa od intercoolera. Chyba nie muszę sprawdzać czy mam za duże ciśnienie. Podpowie ktoś co mogę zrobić?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności