Witam,
Wymienilem ostatnio w swoim Passacie (2011) nawigacje RNS 315 na nawigacje RNS 510 (model z 2012r). Nawigacja dziala prawidlowo, ale nie wyswietla informacji ona desce rozdzielczej (radio i nawigacja). Poprzednia wyswietlala. Sprzedajacy przed zakupem tlumaczyl mi, ze nawigacja zakodowana jest na najpopularniejsze Gateway'e, ale moze zajsc potrzeba, ze trzeba ja bedzie zakodowac na nowo (nie dziala wtedy sterowanie z kierownicy i komunikacja bluetooth). U mnie sterowanie z kierownicy dziala (zmiana stacji, glosnosci), a modulu bluetooth nie mam.
Czy faktycznie jest to tylko kwestia przekodowania nawigacji?