A proposik B8 to powiem Wam, że ja swój wymieniałam aż 2x tz oni wymieniali mi. Pierw przy przebiegu 3tyś km wyszło że auto spala około 1l na 1000km. Nie zgodziłam się na rekompensat w postaci złotówek i zażądałam nowego egzemplarza. Po 4 miesiącach go dostałam. W nowym silnik po przejechaniu 1,5tys km nie brał ani grama oleju ale za to nie działa skrzynia dsg tak jak powinna (szarpało na każdym biegu). Wgrywali mi jakieś programy itp ale nie pomogło. Więc po miesiącu dostałam nowy (ponoć sprawdzony) egzemplarz z fajną ulga za poprzednie wpadki (fajną dla nich, nie dla mnie).
Do dzisiaj wszystko jest ok (tz słychać czasami plastiki zwłaszcza jak jest chłodno)...