Koledzy bardzo pomocny wątek u mnie objawy były identyczne ruszająca się końcówka, oklepałem ją kluczem nasadowym 22 i młotkiem użyłem kleju do metalu i hamulce ożyły i turbo pracuje żwawiej. Zauważyłem jeszcze że rurka od vacuum była wytarta od osłony silnika więc zapobiegawczo okleiłem w tym miejscu taśmą izolacyjną.