Skocz do zawartości

bbartekk90

  • Liczba zawartości

    1
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O bbartekk90

  • Urodziny 05/27/1990

Informacje osobiste

  • Imię
    Bartek
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Biłgoraj

Samochód

  • Silnik
    B6 1.9 TDI-PD 105KM(BXE)
  • Rok produkcji
    2006
  1. Witam, jestem tu nowy. Mam B6 z 2006r. Problem leży prawdopodobnie w klimie, nie bardzo sie na tym znam ale gdy ją włączam słychać jakby bulgotanie wody (jakby sie gotowała w czajniku). Nie wiem co to jest ale irytuje mnie to. Miał ktoś może coś takiego? Wiadomo co może być? Ahaa... jeszcze jedno pytanie mam przycisk Econ, więc jesli go włącze to klima jest wyłączona czy odwrotnie wyłączony ECON to wyłączona klima?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności