Witam, jestem tu nowy.
Mam B6 z 2006r.
Problem leży prawdopodobnie w klimie, nie bardzo sie na tym znam ale gdy ją włączam słychać jakby bulgotanie wody (jakby sie gotowała w czajniku). Nie wiem co to jest ale irytuje mnie to. Miał ktoś może coś takiego? Wiadomo co może być?
Ahaa... jeszcze jedno pytanie mam przycisk Econ, więc jesli go włącze to klima jest wyłączona czy odwrotnie wyłączony ECON to wyłączona klima?