Przerabiałem ostatnio u siebie. Nie będzie pasowała. Jak mogę podpowiedzieć to nie ma się co bawić w grzanie tego plastiku bo w miejscu grzania osłabia się materiał i to bardzo. Później się strasznie kruszy. Proponuje skorzystać z pomocnej instrukcji kolegi no_where Pozdrawiam