Witam Wszystkich
Podczas jazdy zaświeciła mi się żółta kontrolka kierownicy, ABS,ESP, P. Po obejrzeniu kół zauważyłem z tyłu między tarczą hamulcową a metalową osłoną taki oto pierścień metalowy. Czy ktoś wie skąd to się mogła tam znaleźć i co to jest? Wyciągnąłem to ale lampki nadal się świecą.
Samochód to Passat B7 kombi z 2011 roku.