Witam posiadam passat b6 2006 autko fajne ale ostatnio mam maly problem a mianowicie na komputerze wyswietlil mi sie czerwony wykrzyknik obok kontrolki tempomatu,wszystko swieci na czerwono, tempomat nie chodzi probowalem reset -cancel zadnej reakcji wogole nie dziala a na komputerze wciaz swieci wykrzyknik + kontrolka tempomatu pomocy dzieki pozdrawiam