Od dłuższego czasu słyszę trzeszczenie paska alternatora przy skrecaniu kół oraz nierówną pracę silnika(jakby łożysko), wymieniłem już napinacz, dwumasówkę, pompe wspomagania, dodam że alternator i wiskoza wyglądają wporządku teraz podejzenie padło na maglownicę. Dodam że widać jak pompa wspomagania zwalnia jakby ją coś blokowało.
Mógłby mi ktoś doradzić jak się do niej dobrać nie mogę znalezć do niej dojścia, może ktos miał podobny przypadek? Auto to Passat 130tdi 2001.
Z góry dziękuję.
//zmień temat na taki, który opisuje usterkę - kuczlaw