Skocz do zawartości

stock

  • Liczba zawartości

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O stock

  • Urodziny 06/07/1980

Informacje osobiste

  • Imię
    Robert
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Szczecin

Samochód

  • Silnik
    B6 2.0 TDI-CR 140KM (CBAB) DSG
  • Rok produkcji
    2005
  1. zobacze w niedziele jak wroce do Pl , mam nadzieje ze to faktycznie luzne klemy
  2. Witam mam problem i nie za bardzo wiem oco chodzi moze ktos ma jakies pomysly? Akumulator jest nowy , mechanior tez nie za bardzo wie co sie dzieje
  3. Witam, Moim Paseratti latam od zeszlego roku i powiem szczerze ze jak narazie najlepsze auto jakie mialem a mialem kilka
  4. Witam, mam dwa szybkie pytanka a niechce zakladac osobnego tematu: - czy wie ktos dlaczego kasuja sie liczniki w passacie b6 ? gasze auto pod domem wracam po 30 minutach i liczniki skasowane ( spalanie, km itp ), 2 tygodnie temu odlaczalem aku i od tej pory jet jak jest ( aku jest sprawny i dobrze zamontowany ) - gdzie mozna podczepic sie pod kompa ( tylko nie piszcie ze na serwisie hehe ) ma ktos jakis zaprzyjazniony warsztat? najlepiej na prawobrzezu Dzieki
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności