Witam, mam dwa szybkie pytanka a niechce zakladac osobnego tematu:
- czy wie ktos dlaczego kasuja sie liczniki w passacie b6 ? gasze auto pod domem wracam po 30 minutach i liczniki skasowane ( spalanie, km itp ), 2 tygodnie temu odlaczalem aku i od tej pory jet jak jest ( aku jest sprawny i dobrze zamontowany )
- gdzie mozna podczepic sie pod kompa ( tylko nie piszcie ze na serwisie hehe ) ma ktos jakis zaprzyjazniony warsztat? najlepiej na prawobrzezu
Dzieki