a możesz napisać coś więcej? jak to robili? układali nowy program pod twoje auto? jak długo to trwało?jak to mniej więcej wygląda cenowo itd? jestem trochę zielony szukam naprawdę fachowców...
cześć,
Właśnie przeczytałem Twojego posta.
Chcę coś takiego u siebie zrobić mam Passata sedan 2008 r. Czy jest możliwe żeby oprócz pozycji, stopu i kierunków był jeszcze wsteczny i p mgielny? i jak byś mógł przesłać mi wszystko na @ >[email protected]< tu nie mogę otworzyć zdjęć.
z góry dziękuję.