Skocz do zawartości

szymon561

  • Liczba zawartości

    1
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O szymon561

  • Urodziny 09/24/1989

Informacje osobiste

  • Imię
    Szymon
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Kraków, Poland, Poland

Samochód

  • Generacja
    B5
  • Silnik
    B5(3B) 1.9 TDI 110KM (AVG)
  • Rok produkcji
    2000
  1. Sam borykam się z podobnym problemem tzn u mnie jest słaby odbiór fal radiowych... Gdzieś wyszukałem że w fabrycznym radiu było podawane wzmocnienie na antenę radiową a w kolejnych "nowocześniejszych" tego wzmocnienia na kabel brak. Ponoć rozwiązaniem jest montaż "separatora antenowego" (czyli wzmacniacza) koszt jak patrzyłem ok 10-15zł. Na pewno warto sprawdzić miernikiem czy idzie sygnał od radia do anteny czy masz "przejście", widziałem opinie obwiniające stopkę anteny... Sam dzisiaj będę podchodził do tematu to dam znać jak wyniki.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności