Skocz do zawartości

Mojito

  • Liczba zawartości

    2
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O Mojito

  • Urodziny 02/06/1989

Informacje osobiste

  • Imię
    Janusz
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    WAWA

Samochód

  • Silnik
    B6 1.9 TDI-PD 105KM(BXE)
  • Rok produkcji
    2007
  1. Ale co maja uszczelniacze do czujnika temp? bo u mnie pomaga jego odpięcie. A jak by to były uszczelniacze to czy na ciepłym czy na zimnym by miał problem z odpaleniem. Mapy poprawiałeś ?
  2. Witam odgrzeję troche no ale tylko tu znalazłem podobną przyczynę. Mianowicie mam jak autor tematu wszystko posprawdzane itp. Na ciepłym przy próbie odpalenia odpala i gaśnie , jak odpali to jakoś kuleje ale po odłączeniu czujnika temp odpala normalnie raz czy dwa było tak że i bez czujnika dziwnie zapalał ale tak poza tym odpięcie czujnika pomaga. Więc tu pytanie do autora i do innych co to może być gdzie szukać przyczyny.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności