Witam odgrzeję troche no ale tylko tu znalazłem podobną przyczynę.
Mianowicie mam jak autor tematu wszystko posprawdzane itp.
Na ciepłym przy próbie odpalenia odpala i gaśnie , jak odpali to jakoś kuleje ale po odłączeniu czujnika temp odpala normalnie raz czy dwa było tak że i bez czujnika dziwnie zapalał ale tak poza tym odpięcie czujnika pomaga.
Więc tu pytanie do autora i do innych co to może być gdzie szukać przyczyny.