Mam równiez problem z dziwnym dźwiękiem. Od czasu do czasu pojawia się takie buczenie słyszalne w kabinie - które ustaje przy naciśnięciu na pedal hamulca... Dziwnym jest to, że czasami słychać to bardziej a czasami praktycznie w ogóle.. (passat b7 2.0 170KM 2010 dsg 6biegow, 290k przelotu). Czy możliwe że skrzynia już daje sygnały? Działa płynnie. Zdejmowalem pasek więc nie jest to ani alternator ani sprężarka klimy..
Czy naciśnięcie na hamulec zatrzymuje jakiś wałek w tej skrzyni? Wydaje mi się że właśnie na którymś z tych wałków łożysko zaczyna dawać o sobie znać...? A może serwo hamulca?
Będę wdzięczny za jakieś informacje jak upewnić się co jest przyczyną takich dźwięków.