Skocz do zawartości

Krzys87

  • Liczba zawartości

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O Krzys87

  • Urodziny 08/16/1987

Informacje osobiste

  • Imię
    Krzysztof
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Białystok

Samochód

  • Generacja
    B7
  • Silnik
    B7 2.0 TDI 170KM (CFGB) DSG
  • Rok produkcji
    2010
  1. Mam równiez problem z dziwnym dźwiękiem. Od czasu do czasu pojawia się takie buczenie słyszalne w kabinie - które ustaje przy naciśnięciu na pedal hamulca... Dziwnym jest to, że czasami słychać to bardziej a czasami praktycznie w ogóle.. (passat b7 2.0 170KM 2010 dsg 6biegow, 290k przelotu). Czy możliwe że skrzynia już daje sygnały? Działa płynnie. Zdejmowalem pasek więc nie jest to ani alternator ani sprężarka klimy.. Czy naciśnięcie na hamulec zatrzymuje jakiś wałek w tej skrzyni? Wydaje mi się że właśnie na którymś z tych wałków łożysko zaczyna dawać o sobie znać...? A może serwo hamulca? Będę wdzięczny za jakieś informacje jak upewnić się co jest przyczyną takich dźwięków.
  2. - Post poprawiłem, mile widziana będzie wszelka pomoc.
  3. Witam Serdecznie, Nie zakładałem nowego tematu w związku ze zbliżonym problemem który dopadła mojego B6. Otóż problem dotyczy braku możliwości otwarcia drzwi tylnych prawych od zewnątrz po odblokowaniu ich pilotem(centralnym zamkiem)- a dokładniej gdy zamknę i otworzę drzwi z pilota - od strony zewnętrznej nie jestem w stanie otworzyć drzwi. Po otwarciu ich od wewnątrz jest możliwość otwierania ich od strony zewnętrznej do czasu aż znów nie zamknę drzwi pilotem. Sprawdzałem kody VAGiem i jedyne co mi pokazało to 040E - ochrona termiczna centalnego zamykania - nie jestem pewien czy jest to powiązane ze sobą ale bardzo proszę o sugestię co tu mogło się narobić.....
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności