Skocz do zawartości

Lesiu12345

  • Liczba zawartości

    24
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O Lesiu12345

  • Urodziny 01/21/1987

Informacje osobiste

  • Imię
    Leszek
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Inowrocław

Samochód

  • Generacja
    B5
  • Silnik
    B5 (3B) 1.8 20V 125KM (APT)+ LPG
  • Rok produkcji
    1997

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Jak na razie by mi pasowało, nie jestem zbytnio zwolennikiem ,, blaszanych kołchozów" ale niech będzie
  2. Kto gdzie i kiedy proszę o oficjalną wiadomość , chciałbym podbić
  3. Fakt godzina może mieć znaczenie .Jeśli popołudnie i jak padła 17 , to przy tej porze roku na Zachemie będzie niezły zonk. Nastanie ciemności nie wróży tam nic dobrego, nie gwarantuje tam sprawności oświetlenia , a jeśli ktoś chce zdjęcia robić w ciemności nic nie ujrzy . Minusem wtedy będzie też pokonanie tego labiryntu jaki tam jest ....
  4. Brama została usunięta , Zachem jest teraz strefą gospodarczą , również odsłonięte zostały budynki po fabryce broni co Niemcy w latach 40 mieli . Często teraz tam organizowane są spoty motoryzacyjne w Bydgoszczy , ja się natknąłem na opli jak przejeżdżałem
  5. I nadal interesuje was stanie pod marketem.... Fajną miejscówkę rzuciłem, a dojazd też jest do niej prosty
  6. Nie Może u Ciebie w Bydgoszczy spadnie ale w u mnie w Inie lipnie to widzę
  7. Są zajebiste miejsca w Bydzi , przecież otwarte zostały drogi na zlikwidowanym Zachemie chętnie bym się zabrał ale litości nie można popołudniu
  8. Nie ma problemu konkret Dla osób z ina to krótka piłka , zamiast stać na Lidlu , można walnąć na piwo ( bez aut oczywiście)
  9. Robicie jeszcze jakieś zloty w Inie ?
  10. Jeśli o żarówki ( mijania i drogowe ) , niekoniecznie jest wersja H7 i H1 . Jeśli ktoś przed wami , lub wy zmienialiście lampy może być inna kombinacja. Mam rok 1997 , lampy były zmienione na mijania mam H7 i na drogowych także H7 . Radzę wyjąć żarówki , jest nazwa producenta na nich i typ . Pod zderzakiem mam przeciwmgielne od FL na H3
  11. Mam swoim B5 przeciwmgielne na dole . Więc chyba mam H1 na mijania i H7 na drogowe
  12. Czytam te wypowiedzi i coś nie gra chyba .... Mam passata b5 , 97 rocznik i nie ma przeciwmgielnych w lampach zespolonych , są na dole pod nimi
  13. IMIĘ: Leszek KOM: 665-704-142 E-MAIL: [email protected] MIASTO: Inowrocław
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności