-
Liczba zawartości
24 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O Lesiu12345
- Urodziny 01/21/1987
Informacje osobiste
-
Imię
Leszek
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Inowrocław
Samochód
-
Generacja
B5
-
Silnik
B5 (3B) 1.8 20V 125KM (APT)+ LPG
-
Rok produkcji
1997
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
-
Propozycja spotkania noworocznego...
Lesiu12345 odpowiedział dpz → na temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Jak na razie by mi pasowało, nie jestem zbytnio zwolennikiem ,, blaszanych kołchozów" ale niech będzie -
12.12 Świąteczny SPOT -> Inowrocław
Lesiu12345 odpowiedział dpz → na temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Kto gdzie i kiedy proszę o oficjalną wiadomość , chciałbym podbić -
12.12 Świąteczny SPOT -> Inowrocław
Lesiu12345 odpowiedział dpz → na temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Fakt godzina może mieć znaczenie .Jeśli popołudnie i jak padła 17 , to przy tej porze roku na Zachemie będzie niezły zonk. Nastanie ciemności nie wróży tam nic dobrego, nie gwarantuje tam sprawności oświetlenia , a jeśli ktoś chce zdjęcia robić w ciemności nic nie ujrzy . Minusem wtedy będzie też pokonanie tego labiryntu jaki tam jest .... -
12.12 Świąteczny SPOT -> Inowrocław
Lesiu12345 odpowiedział dpz → na temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Brama została usunięta , Zachem jest teraz strefą gospodarczą , również odsłonięte zostały budynki po fabryce broni co Niemcy w latach 40 mieli . Często teraz tam organizowane są spoty motoryzacyjne w Bydgoszczy , ja się natknąłem na opli jak przejeżdżałem -
12.12 Świąteczny SPOT -> Inowrocław
Lesiu12345 odpowiedział dpz → na temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
I nadal interesuje was stanie pod marketem.... Fajną miejscówkę rzuciłem, a dojazd też jest do niej prosty -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
Lesiu12345 odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Nie Może u Ciebie w Bydgoszczy spadnie ale w u mnie w Inie lipnie to widzę -
12.12 Świąteczny SPOT -> Inowrocław
Lesiu12345 odpowiedział dpz → na temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Są zajebiste miejsca w Bydzi , przecież otwarte zostały drogi na zlikwidowanym Zachemie chętnie bym się zabrał ale litości nie można popołudniu -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
Lesiu12345 odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Raczej nie spadnie śnieg -
Szybkie Spoty w Grupie Kujawsko - Pomorskiej
Lesiu12345 odpowiedział Filip954 → na temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Nie ma problemu konkret Dla osób z ina to krótka piłka , zamiast stać na Lidlu , można walnąć na piwo ( bez aut oczywiście) -
Szybkie Spoty w Grupie Kujawsko - Pomorskiej
Lesiu12345 odpowiedział Filip954 → na temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
A jakiś wekeend nie każdemu pasuje w tygodniu -
13 września - McD Inowrocław
Lesiu12345 odpowiedział Tuniek → na temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Robicie jeszcze jakieś zloty w Inie ? -
Jakie żarówki w lampach przednich passat B5 98r. AHH PILNE
Lesiu12345 odpowiedział temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Jeśli o żarówki ( mijania i drogowe ) , niekoniecznie jest wersja H7 i H1 . Jeśli ktoś przed wami , lub wy zmienialiście lampy może być inna kombinacja. Mam rok 1997 , lampy były zmienione na mijania mam H7 i na drogowych także H7 . Radzę wyjąć żarówki , jest nazwa producenta na nich i typ . Pod zderzakiem mam przeciwmgielne od FL na H3 -
Jak sprawdzić jakie są żarówki z przodu?? Czhy H7 czy H4 ???
Lesiu12345 odpowiedział temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Mam swoim B5 przeciwmgielne na dole . Więc chyba mam H1 na mijania i H7 na drogowe -
Jak sprawdzić jakie są żarówki z przodu?? Czhy H7 czy H4 ???
Lesiu12345 odpowiedział temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Czytam te wypowiedzi i coś nie gra chyba .... Mam passata b5 , 97 rocznik i nie ma przeciwmgielnych w lampach zespolonych , są na dole pod nimi -
IMIĘ: Leszek KOM: 665-704-142 E-MAIL: [email protected] MIASTO: Inowrocław
