Tez miałem kontrole na drodze w Tatrach wysokich. Na wyjściu z łuku zmierzono mi prędkość samochodem który stał na poboczu. Zażądałem dowodu. Pan mówi ze 100⏠się należy. Do reszty skończyło na 50âŹ. A ja wiedziałem ze miałem właściwa prędkość. Trzeci świat ta Słowacja?