Witam. Mam pytanie co do felg. Mam ladne 17 od audi 7jx17h2 et 47 chcialem je zalozyc do paska 1997 rok kombi.Poszperalem na google i juz sam nie wiem jedni pisza ze wejdzie drudzy ze nie. Pomozcie mi. Zastanawia mnie jeszcze jaka najlepsza opona by byla do tego. Z gory dziekuje.