Skocz do zawartości

bioly1992

  • Liczba zawartości

    5
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O bioly1992

  • Urodziny 01/17/1992

Informacje osobiste

  • Imię
    Patryk
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Ostrowiec św

Samochód

  • Silnik
    B5(3B) 1.9 TDI 110KM (AFN)
  • Rok produkcji
    1997
  1. Osobiscie mi się nie podoba 17/45. Dzis przymierzylem felge 7.5x17 ET 46 z opona 215/45 przeswit przy ori zawieszeniu jakies 7.5 cm optycznie wyglada jak na 195/65 R15. Pozniej podesle zdjecia.
  2. Wlasnie nie bylem pewien czy w passacie jest jak w a4. Dzieki że mnie poprawiles.
  3. A to nie czasem cos od centralnego zamka? Wydlada podobnie jak w audi
  4. Przy oponie 225/45 na felge 7x17 jak bedzie naciag wygladal optycznie ok?
  5. Witam. Mam pytanie co do felg. Mam ladne 17 od audi 7jx17h2 et 47 chcialem je zalozyc do paska 1997 rok kombi.Poszperalem na google i juz sam nie wiem jedni pisza ze wejdzie drudzy ze nie. Pomozcie mi. Zastanawia mnie jeszcze jaka najlepsza opona by byla do tego. Z gory dziekuje.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności