Witam. Nie jestem pewny czy udało się już komuś rozwiązać problem burczenia przy ciepłym silniku. Ja po wymianie poduszek silnika, wtryskiwacza, cudach z opatulaniem różnych rurek pod maską, podginaniu osłon termicznych pod samochodem , oraz wielu innych zabiegach ....znalazłem przyczynę...wewnątrz. Jedna z rurek ciepłej wody wchodząca do nagrzewnicy, pod wpływem ciepła minimalnie zmienia kształt i dotyka od tyłu do obudowy . Wystarczy odgiąć ją od obudowy o kilka milimetrów i temat zamknięty (przynajmniej u mnie )