Witam,
nabyłem w ostatnim czasie B6tkę, po otwarciu drzwi słychać jakby w nawigacji (MFD2) laser próbował odczytywać płytę, jest w głośnikach taki mały ni to szum ni brzęczenie - wszystko od razu po otwarciu drzwi. Płyty nie ma w nawigacji - czy to jest normalne? Też tak macie?
Z góry dzięki za pomoc