Na wstępie chcę się przywitać, bo to mój pierwszy post na forum - cześć!
Mam pytanie bo dopiero co stałem się posiadaczem Passata b6 2008 i odkryłem w schowku dodatkową kieszonkę na górze. Wyciąga się ją za pomocą pomarańczowego paseczka z symbolem, widziałem symbole CD (do zmieniarki), książeczki i z nutą. Ja posiadam właśnie tą nutę ale w kieszonce mam jedynie pociągnięte dwa kable z pinami. Jesteście w stanie pomóc mi do czego te kable i co ja do tego muszę podłączyć żeby spełniło swoją rolę?
Foty (wybaczcie za jakość w razie większych wątpliwości zrobię lepsze zdjęcia)