Witam. Jako że mam fioła na punkcie motocykli wstawie też swoje niunie. Jeżdżę motocyklami już 10 lat. Moje hobby i styl życia. Komarków i innym maluchów zdjęć nie posiadam, jedynie większych sprzętów.
Kawasaki 636 A1P
Suzuki SV1000S
Aprilia Tuono 1000R
Aprilia Obecnie sprzedana. Jestem w trakcie poszukiwania moto ale czuje że dopiero zimą coś znajdę. Następne to Aprilia RSV 1000, to samo co poprzednia Tuono ale w owiewkach.
Pozdrawiam i lewa w góre